Musíte poptávat dodávky elektřiny nebo zemního plynu výběrovým řízením?

Zástupci měst, starostové i soukromé firmy, zde jste na správné adrese

Jak to funguje? Soubory ke stažení Naši dodavatelé

Výběrové řízení bez spousty nervů a papírů

Letos už výběrové řízení vypisovat nebudu

Musíte každý rok vypisovat desítky a stovky výběrových řízení? Letos bude o jedno výběrové řízení méně! Pro dodávku elektřiny a zemního plynu za vás vybereme dodavatele my. Stačí poslat poptávku datovou schránkou a my se o všechno postaráme za vás.
 

Služba je určena pro firmy, obce, státní správu i pro všechny větší spotřebitele. V aukčních dnech můžete elektřinu a zemní plyn poptat, také pokud se při nákupu energií musíte řídit zákonem o veřejných zakázkách, podle kterého můžete místo otevřeného řízení poptat elektřinu, plyn či obojí na komoditní burze v jednacím řízení bez uveřejnění.

Více informací

Kdy bude nejbližší aukční den?

Zařadíme vás do nejbližší aukce, která proběhne elektronicky, takže ji můžete sledovat z pohodlí domova. Poskytneme vám dostatek informací a podkladů dopředu. Vy si mezitím dáte kávu a budete čekat na nabídky.

Dodavatelé mají dopředu stanovena jasná standardizovaná pravidla. Nemusí se příliš zabývat formou nabídky, řeší především její obsah. Při přípravě na aukci se tudíž mohou soustředit pouze na ocenění veškerých poptávaných parametrů, což v konečném efektu přináší výhodnější ceny pro spotřebitele.

Více informací

Dodávka výhodně zajištěna

Prostřednictvím aukce získáte snadno a transparentním způsobem vhodného dodavatele. Ušetříte si spoustu nervů i papírování. Líbí se vám tento systém? Můžete se do aukce přihlásit zase v příštím období!

Navíc aukční platforma PXE nabízí své služby mnohem levněji než některé konkurenční platformy organizující elektronické aukce. Ceník poplatků a veškerá dokumentace včetně pravidel obchodování jsou k dispozici ke stažení na webu.

Není stanoven minimální objem zakoupené elektřiny ani plynu, navíc se subjekty mohou sdružovat a zúčastnit se aukce jako konsorcium. Dohromady lze soutěžit také maloodběr a velkoodběr – získáte tak jednoho dodavatele pro celou dodávku.

Více informací

Potřebujete vědet ještě víc?
Je tady pro Vás


(poptávku je třeba podat min. 8 pracovních dní před konáním aukce)

Chcete se zúčastnit?

Kontaktujte nás

Parametry trhu

  • Komunikace prostřednictvím datových schránek
  • Elektřinu či zemní plyn zajistí pouze renomovaní obchodníci, členové POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE
  • Výsledky aukce budou zveřejněny na internetu a doručeny zadavateli
  • Nákupem elektřiny nebo zemního plynu na POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE získáte nejlepší možnou cenu komodity v ČR

Potřebujete vědět víc?

Kontaktujte nás

Naši dodavatelé